Ochrana osobních údajů

Provozovatelem webových stránek www.davidsvetlik.cz je společnost David Světlík, Turgeněvova 1036/4, 618 00 Brno, Česká republika, IČ: 68034598. Provozovatel je registrován na Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 1310.

Provozovatel se zavazuje chránit jemu svěřené osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů.

Provozovatel nebude bez předchozího svolení uživatele zpracovávat, sdílet, prodávat ani používat jemu svěřené osobní údaje.

Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat osobní údaje jednotlivých uživatelů pro vlastní potřeby, tj. zejména za účelem poskytování služeb, pro marketingové účely nebo za účelem zkvalitňování služeb.

Shromažďuji tyto osobní údaje

jméno, příjmení, e-mailová adresa, fakturační údaje

Jak s osobními údaji nakládám

Veřejné i neveřejné osobní informace jsou automaticky zpracovávány zabezpečeným systémem a uchovávány v bezpečném formátu v databázi provozovatele.

Přístup k informacím o uživateli má pouze provozovatel webu.

Záleží mi na tom, abych se nedoupuštěl spamování. Všechny zprávy, které rozesílám, jsou opatřeny odkazem pro odhlášení. Pokud zprávy odemě nechcete dále dostávat, použijte prosím odhlašovací odkazy nebo mi napište na e-mail.