Školení WordPress

Žádný učený z nebe nespadl a to znamená, že i pro WordPress a efektivní práci s ním je potřeba nějaký čas na pochopení. Pro ulehčení této cesty pořádám WordPress školení, kde od samotné instalace naučím účastníky nainstalovat a zprovoznit také šablonu nebo pluginy, ale především, jak být naprosto samostatní.

Pro koho je školení ideální ?

Školení je určeno hlavně pro začátečníky a mírně pokročilé a je ideální pro ty, kteří chtějí vybudovat svoji webovou stránku od základů sami a mít vše pod kontrolou. Chtějí si umět sami WordPress nainstalovat, nastavit v něm vše potřebné, ovládat celou administraci a vyladit šablonu a pluginy k dokonalosti.

Jak školení probíhá?

V první části školení si řekneme, jak vybrat správný hosting, jak nainstalovat WordPress jádro, jak vybrat a nainstalovat vhodnou šablonu. Projdeme celou administraci a vysvětlíme si, jak funguje a jak ji používat. V druhé části se zaměříme na zálohování, propojení s Google Analytics a Search Console. Zaměříme se na důležité kroky, které jsou důležité při zadávání obsahu a jaké nástroje používat, aby byl váš web úspěšný.

Máte zájem o WordPress školení?

Pro podrobnější informace nebo přihlášku na WordPress školení, navštivte stránku viz. tlačítko níže.

Více informací o školení zde